Busydoniemiec24.pl

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy busów

Rozkład jazdy busów jest elastyczny, wiec czas rozpoczęcia podróży jest uzależniony od miasta z którego ma być wyjazd. Najbardziej popularnym terminem jest sobota wieczór lub niedziela rano. To połączenie, na który codziennie kupują bilety nasi klienci, aby dostać się do Niemiec. Około 2 w nocy z soboty na niedzielę wyjeżdżają busy z województwa łódzkiego. niedzielę około godziny 4:00 nad ranem mają wyjazd pasażerowie ze śląska, kilka godzin później obsługiwane jest województwo dolnośląskie. Zaś rodacy wyjeżdżający busem z polski do Niemiec z Krakowa  wybierają późne wieczorne godziny w sobotę.  Powyższe terminy są popularne, gdyż najczęściej pracę w Niemczech zaczyna się w poniedziałek rano. Dzięki przyjazdowi naszym przewozem na miejsce w niedzielę po południu, możecie Państwo odpocząć przed rozpoczęciem pracy w Niemczech. Zatem można uznać, że nasz rozkład jazdy jest elastyczny i dopasowany do potrzeb Klientów.

przewozy rozkład jazdy Niemiec

Kiedy jeżdżą busy z Niemiec do Polski

Rozkład jazdy jest dopasowany do potrzeb klientów, co różni nas od przewozów regularnych typu PKS. Najczęściej rodacy wracają Niemiec do Polski w piątek wieczorem. To oczywiste, ponieważ najwięcej osób kończy swoje zawodowe obowiązki w piątek po południu. A więc zaraz po pracy chce wsiąść do busa i wrócić do domu i rodziny. Polskie busy wracają do Polski z Niemiec także w środę rano. Osoby, które spędzały weekend w Niemczech chętnie wybierają połączenie w poniedziałek rano. Przykładowo wyjeżdżając busem do Polski w poniedziałek rano jesteśmy na miejscu w ten sam dzień wieczorem. Jeśli mieszkamy na terenie województwa podkarpackiego, możemy dojechać nieco później.

Niemcy – atrakcyjny kierunek podróży

Nasi zachodni sąsiedzi to od lat najbardziej popularny kierunek podróży zawodowych i prywatnych. Niemcy to także kraj wielu atrakcji a więc gdy wybieramy przewozy z Niemiec od Polski, mamy wiele miast do wyboru. Pasażerowie bardzo często wybierają się na weekend busem do Berlina. Ponadto klienci często wracają naszym przewozem z Berlina lub Drezna

Rozkład jazdy busów a autobusów do Niemiec

W przeciwieństwie do naszych usług, autobusy na zachód nie posiadają elastycznego rozkładu jazdy, co powoduje wiele nieprzyjemności, choćby czekanie środku nocy na przystanku. Ponadto komfort jazdy jaki oferują autokary do Niemiec pozostawia wiele do życzenia. Gdy decydujesz się na wyjazd do Niemiec zyskujesz przede wszystkim czas, pieniądze oraz komfort.  Wielu klientów wystawia nam dobre opinie za możliwość zamówienia transportu pod same drzwi. Powinniśmy także zwrócić uwagę na zdecydowanie większą przestrzeń na nogi oraz możliwość zabrania niestandardowego bagażu. Nie jest to co nie jest możliwe w autobusie lub gdy zdecydujemy się na podróż samolotem. Gdy jedziemy busem na południe Niemiec ponieważ chcemy szusować na szwarcwaldzkich stokach, możemy zabrać ze sobą narty. Nie jest to możliwe gdy wybieramy autokar do Niemiec. Także gdy chcesz nadać paczkę do Niemiec, zrobisz to bez problemu za pośrednictwem naszej firmy.

busy jazdy

Atrakcyjne ceny przewozów do Niemiec

Podsumowując, gdy weźmiemy pod uwagę komfort i elastyczność jaką daje nam podróż busami za granicę, to jest to najrozsądniejsza z możliwości. Nie musimy się martwić dojazdem na dworzec oraz transferem z dworca do miejsca docelowego. Oszczędzamy także na ewentualnych dopłatach do biletów za dodatkowy bagaż, gdyż nasz klient może zabrać w cenie aż dwie duże torby plus bagaż podręczny.