Busydoniemiec24.pl

Busy do Niemiec z Krakowa

busy do Niemiec z Krakowa

Busy do Niemiec z Krakowa

Bardzo popularną usługą wybieraną przez naszych klientów są przewozy do Niemiec z Krakowa. Nasze busiki jeżdżą 3 razy w  tygodniu. Najpopularniejszy jest przejazd w niedziele wcześnie rano a dokładnie między godziną trzecią a czwartą rano. Następnie przejazdy odbywają się we wtorek rano pomiędzy godziną 6 a 7. Busy z Krakowa odbierają pasażerów także w czwartek w godzinach popołudniowych, między 13 a 15. Dokładną godzinę podajemy zawsze dzień przed odjazdem. Z Krakowa jeździmy także busem do Belgii.

busy do Niemiec

 

Busy Niemcy – Kraków 

Gdy chcą Państwo wracać za pośrednictwem naszych przewozów do Krakowa, mają Państwo do wyboru również 3 dni. Przewozy z Niemiec do Polski są możliwe w każdy poniedziałek rano. To bardzo dobry termin dla osób, które były u naszych zachodnich sąsiadów jedynie na weekend. W końcu Kraków to jedno z niewielu miast do których chce się wracać. Następny dzień przewozu osób do Krakow to środa. W ten dzień podróże odbywają się po południu i nie jest trudno o miejsce w busie. Najwięcej pracy mają nasi kierowcy w każdy piątek wieczorem, gdyż w ten dzień wraca najwięcej klientów z Niemiec, Holandii i Belgii. To nie dziwne gdyż w piątek po południu większość z nas kończy pracę i chcę jak najszybciej wrócić do domu. Taki nocny przewóz osób odbywa się w godzinach wieczornych i w sobotę większość klientów jest już w domu, gdyż kierowcy sprawnie odwożą wszystkich pod adres. Warto wspomnieć, że we wszystkich kierunkach wozimy także paczki. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu.

busy do niemiec z krakowa

Nie tylko Polacy jeżdżą do Krakowa 

Co ciekawe, przejazdy naszymi busami cieszą się dużym zainteresowaniem zagranicznych turystów. Otóż od dłuższego czasu podróżuje z nami wielu pasażerów z Holandii i Niemiec. Kraków jest na czele miast, które chętnie odwiedzają przybysze z zachodu. Obowiązkowym adresem jakie odwiedzają zagraniczni turyści jest oczywiście rynek w Krakowie. To legendarne miejsce, które jest obowiązkową atrakcją na turystycznej mapie Krakowa.  Także Wawel oraz Krakowski Kazimierz są pożądanymi lokalizacjami przez turystów z Niemiec i Holandii. Zachodni turyści często przyjeżdżają do Krakowa na weekend. Następnie wracają do siebie również za pośrednictwem busów z Krakowa. Czasami niektórzy Niemcy wybierają prywatne przewozy do Niemiec.

busy Kraków
firma świadcząca przewozy do holandii z krakowa