Busydoniemiec24.pl

Kontakt

Kontakt telefoniczny

Gdy masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojej podróży busem do Niemiec lub po prostu chcesz zamówić transport – skontaktuj się z nami. Pierwszą i najbardziej popularną wśród naszych klientów metodą łączności, jest kontakt telefoniczny. Dbamy o to aby nasi pasażerowie mieli możliwość zamówienia podróży bądź nadania paczki do Niemieccodziennie od rana do wieczora. Dlatego konsultanci w naszej firmie są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 22:00. W soboty możesz zamówić przejazd do Niemiec, Holandii oraz Belgii od 08:00 do 20:00. W niedziele informacje na temat przewozu osób oraz zamówienia od 08:00 rano aż do 22:00 wieczorem!

Czekamy na Twój telefon pod numerem telefonu:

+48 602-337-339

Kontakt przez WhatsApp

Kolejne miejsce, w którym możesz zarezerwować swoją podróż do niemiec z adresu na adres to WhatsApp. Jeśli masz pytania dotyczące Twojej podróży do Niemiec, Holandii, Belgii możesz do nas zadzwonić poprzez aplikację. Jeśli nie chcesz lub nie możesz do nas dzwonić w sprawie Twojej trasy – możesz napisać wiadomość. Kilku naszych klientów ze względu na brak czasu nagrywa wiadomości głosowe. Ta metoda, która ma miejsce jednak dość rzadko, również jest obsługiwana przez naszą firmę.

Klientów przez WhatsApp obsługujemy w tych samych godzinach co drogą telefoniczną. Podsumowując, możesz zarezerwować swoje miejsce na dowolnej trasie, poprzez aplikację WhatsApp na trzy sposoby.

przewozy osób Niemiec Holandii

Zarezerwowanie busa poprzez Messengera

Jeśli nie posiadasz aplikacji Whatsapp, możesz zabukować busa poprzez Messengera. Messenger to komunikator internetowy, który został stworzony przez Facebooka. Aby dokonać rezerwacji w taki sposób znajdź nasz profil na Facebooku i napisz do nas. Analogicznie do WhatsApp, możesz także do nas zadzwonić przez aplikację i dopytać o szczegóły trasy.

Rezerwacja transportu poprzez formularz

Możesz także zarezerwować swój przejazd poprzez poniższy formularz rezerwacji podróży do niemiec. Jest to zdecydowanie najłatwiejsza forma zamówienia podróży przewozu osób do Belgii, Niemiec lub Holandii. Gdy zamawiasz transport w ten sposób musisz wiedzieć, że czas odpowiedzi może być nieco dłuższy. Z ostatniego badania opinii klientów, wynika że średnio to niecałe 2 godziny. Zapraszamy do kontaktu!

kontakt busy do Niemiec przewoz osob

Bezpieczeństwo i wygoda – zamów busa do niemiec SMSem

Jeśli jesteś zdecydowany i chcesz zamówić nasze usługi na konkretnej trasie, możesz wysłać SMS z rezerwacją wyjazdu. Twój sms powinien zawierać następujące informacje na temat wyjazdu:

  • Imię i nazwisko klienta
  • Data przejazdu
  • Miejsce odbioru (wraz z oznaczeniem kraju: Polska, Niemcy, Holandia, Belgia)
  • Adres docelowy (również koniecznie informacja jaki kraj)

Aby zarezerwować swój przejazd, wiadomość należy wysłać na numer telefonu dla klientów:

+48 602-337-339