Busydoniemiec24.pl

Przewozy do Holandii

Przewozy do Holandii

Oferujemy przewozy do Holandii dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze busy do Holandii to połączenie najwyższych standardów w przewozie osób, bezpieczeństwa oraz niskich cen.W naszej firmie najważniejszy jest pasażer i jego zdanie na temat naszej firmy. Bardzo chętnie słuchamy wszystkich uwag i kompetentnej krytyki dotyczącej busów z Polski do Holandii. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco ulepszać jakość transportu na trasie Polska – Holandia oraz zapewnić optymalne ceny.  Nasza firma stawia nacisk na zatrudnianie tylko najlepszych pracowników. W naszym biurze pracują wykształcone dyspozytorki, które stale podnoszą swoje kompetencje. Również dział call center to miłe, empatyczne i kulturalne osoby. Ważną kwestią jest także bezpieczeństwo przewozu osób z polski do Holandii oraz w kierunku odwrotnym. W naszej firmie pracują tylko wykwalifikowani i kulturalni kierowcy. Gdy będą Państwo problem ze zniesieniem bagażu do busa – kierowcy w naszych przewozach chętnie Wam pomogą. Przewóz osób do Holandii to najwyższa jakość transportu w niewygórowanej cenie.

Cena busa do Holandii

Ceny naszych busów z polski do Holandii zaczynają się już od 450zł. Zależnie od adresu w Polsce różni się cena oraz godzina wyjazdu.  W porównaniu do konkurencji, ceny naszych usług przewozu osób są jednymi z niższych. Dzięki temu nasze przewozy Polska – Holandia mają wielu zadowolonych pasażerów. Najwięcej nowych klientów trafia do nas właśnie z polecenia innych pasażerów, którzy jechali już z nami. Nasze busy są wybierane przez wielu pasażerów, którzy jeżdżą z podkarpacia, małopolski oraz śląska. Także wielu pasażerów busów jeżdżących dotychczas z firmą GTV BUS, zaczęło wybierać naszą firmę. Dodatkowo klienci korzystający dotychczas z prywatnych przewozów zaczęli wybierać naszą firmę. To dla nas wielki zaszczyt i kredyt zaufania, dlatego robimy wszystko aby wszyscy nasi pasażerowie na trasie Polska – Holandia byli zadowoleni. Zapraszamy do korzystania z naszych busów do Niderlandów oraz innych krajów.

przewozy do Holandii

Korzystamy także z transportu do Holandii, aby podjąć tam zatrudnienie

Ponadto Holandia oferuje tysiące dobrze płatnych miejsc pracy. Warto wiedzieć że płaca minimalna jest jedną z najwyższych w Unii Europejskiej i od 1 lipca 2022r wynosi zależnie od wieku:

  • pracownicy młodociani: 526,85 euro – 693,70 euro
  • ukończone 18 lat: 878,10 euro
  • ukończone 19 lat: 1053,70 euro
  • ukończone 20 lat: 1404,85 euro
  • ukończone 21 lat: 1756,20 euro

Często nasi pasażerowie jeżdżą do do kraju kwitnących tulipanów w celu pracy sezonowej. Popularnym kierunkiem wśród osób, które jeżdżą do pracy do wschodniej części i zamawiają przewóz do Venlo. Wielu osób korzystających z naszych busów uważa, że warunki pracy tutaj są nieco lepsze niż w innych krajach. Ponadto w Holandii praktycznie wszyscy władają biegle językiem angielskim. Wielu pasażerom ułatwi to start w nowym kraju, który zresztą i tak jest otwarty na przybyszów z zagranicy.

przewozy nie tylko do niemiec, także busy do Holandii

Busy do Holandii z adresu na adres

Odpowiednie przygotowanie się do podróży zagranicznej do Holandii to nie lada wyzwanie. Oprócz spakowania wszystkich potrzebnych rzeczy, musimy także zdecydować jaki transport do Holandii będzie dla nas odpowiedni. Jeśli jednak chcesz uniknąć wszystkich obowiązków związanych z organizacją podróży, możesz zlecić to naszym busom. Wystarczy tylko że do nas zadzwonisz a my kompleksowo zorganizujemy Twoją podróż na każdej trasie. Nasze busy zabiorą Cię z wskazanego miejsca i zawiozą pod wskazany adres. Niezależnie czy wybierasz się busem do Amsterdamu czy chcesz zamówić przewóz z krakowa do Hagii.

Busy z naszej firmy posiadają niezależne systemy ogrzewania i klimatyzacji. Dzięki temu każda podróż mija w optymalnej temperaturze, co wpływa na komfort przewozu. Bez względu czy jedziesz z Wrocławia do Eidhoven czy wracasz busem do polski z Amsterdamu podróż naszym busem minie Ci niezwykle przyjemnie. Pasażerowie korzystający z usług przewozu na trasie Polska – Holandia często chwalą perfekcyjnie ułożoną trasę. Dzięki temu czas podróży jest krótszy niż w innych firmach, na przykład GTV BUS. Staramy się zapewnić maksimum wygody pasażerów optymalnej cenie.

przewozy polska holandia

Podróż do Holandii – dlaczego warto odwiedzić ten kraj?

Już od samego wjazdu do Holandii, niezwykłe krajobrazy zaczynają zdobywać nasze serca. Gdy wjedziemy w głąb kraju i udamy się do mniejszych miejscowości, urzekną nas jedyne w swoim rodzaju drewniane wiatraki. Naszą uwagę w pełni pochłoną także bajecznie wyglądające kolorowe tulipany. Odprężenie po dniu pracy znajdziemy w jednym z tysięcy klimatycznych pubów, na przykład w Amsterdamie. Gdy przyjedziemy busem pod wskazany adres, czekają na nas liczne coffee shopy. Bardzo dużo atrakcji czeka na nas, gdy adresem podróży jest Rotterdam.

przewozy do holandii najwyższej jakości