Busydoniemiec24.pl

Busy do Niemiec Podkarpackie

Busy do Niemiec podkarpackie

Busy do Niemiec z województwa podkarpackiego to jedna wielu obsługiwanych tras przez naszą firmę. Oferujemy przewozy do Niemiec z podkarpacia w systemie „door to door”.  Region ten leży przy wschodniej granicy Polski i dlatego podróż za naszą zachodnią granicę, zazwyczaj trwa znacznie dłużej niż gdy mieszkamy we Wrocławiu lub na terenie województwa śląskiego. Zależnie od dokładnych lokalizacji, czas podróży wynosi od 12 do 18 godzin. 

Dostarczamy usługi przewozu osób najwyższej jakości.  Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem na rynku organizujemy przewozy, których czas jest niewiele dłuższy niż przejazd samochodem. Dzięki profesjonalnemu działowi logistyki, jesteśmy w stanie zaplanować optymalne trasy busów. Wskutek tego jesteśmy w stanie zorganizować sprawny przewóz osób do Niemiec z podkarpacia (np. Przemyśla, Rzeszowa, Sanoka). Wielu klientów jeżdżących za granicę dotychczas z innymi firmami (np. GTV BUS, Marecki Tour, Stokłosa) chwalą organizację przejazdów w naszej firmie.

przewozy do Niemiec

Głównie jeździmy do pracy

Co prawda w ostatnich latach sytuacja na rynku pracy znacznie się poprawiła, to nadal pozostawia on wiele do życzenia. Gdy mieszkamy w stolicy regionu Rzeszowie, nie będziemy mieli raczej problemu ze znalezieniem pracy. Podobnie sytuacja wygląda w większych miastach. Jednakże wiele posad oferuje jedynie płacę minimalną, a to w obliczu galopującej inflacji wielu rodakom nie wystarcza. Gorzej sytuacja wygląda w mniejszych miastach np. Lesko, Dynów, Dukla. Tutaj o pracę nadal ciężko. Dlatego wielu naszych klientów jeździ do pracy do Niemczech.

busy do Niemiec

Wiele miast na mapie podkarpacia

Busy naszej firmy często jeżdżą na trasie Podkarpacie – Niemcy. Odbierają one pasażerów praktycznie ze wszystkich miejscowości leżących na terytorium województwa. Główne miasta z których jeżdżą nasi klienci to Rzeszów, Dębica, Przemyśl, Jasło, Krosno, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.

Jako jedna z niewielu firm posiadamy na trasie mniejsze miejscowości, z których także odbieramy pasażerów z wskazanego adresu. Jeśli mieszkasz w którymś z poniższych miast możesz spać spokojnie. Nasze busy z podkarpacia zabiorą Cię spod drzwi i zawiozą do wybranego miejsca w Niemczech. Także gdy szukasz transportu z Niemiec do Polski – służymy pomocą.

 • Jarosław
 • Przeworsk
 • Leżajsk
 • Radymno
 • Lubaczów
 • Nisko
 • Nowa Dęba
 • Rymanów
 • Dubiecko
 • Ropczyce
 • Strzyżów
 • Brzozów
 • Sanok
 • Domaradz

Z pracy prosto na wczasy? Czemu nie!

busy do Niemiec Podkarpackie

Oferujemy także usługi przewozu z adresu na adres z miejscowości turystycznych jak np. Solina, Iwonicz-Zdrój a nawet Arłamów! Dzięki temu możesz wybrać się w podróż z Niemiec, Holandii lub Belgii bezpośrednio na miejsce wypoczynku. Szczególnie w sezonie urlopowym nasi pasażerowie korzystają z transportu na tej trasie. Jednakże największym zainteresowaniem cieszy się zimowa stolica Polski – Zakopane, które też obsługujemy w systemie „od drzwi do drzwi”. 

Z naszych busów korzystają także osoby, które jadą na urlop w przeciwną stronę. W okresie świątecznym w naszych busach jadących z Polski, spotkamy osoby zmierzające na niemieckie jarmarki Bożonarodzeniowe. Także często podróżują z nami osoby, które jako wakacyjny kierunek wybrały Holandię. Przewozem do Holandii najczęściej jadą osoby, które spędzają urlop w Amsterdamie. To bez wątpienią najpiękniejsze miasto kraju kwitnących tulipanów.

Reasumując nasze usługi pozwolą Ci odbyć spokojną, bezstresową i bezpieczną podróż, prosto pod wybrany adres. Najwyższa jakość przy korzystnej cenie.