Busydoniemiec24.pl

Busy do Niemiec Dolnośląskie

Busy do Niemiec Dolnośląskie

busy do Niemiec Dolnośląskie busy przewozy osób

Busy do Niemiec z województwa dolnośląskiego realizowane są systemie „od drzwi do drzwi”. Nasze przewozy do Niemiec – dolnośląskie obsługują większość miast ulokowanych na obszarze województwa dolnośląskiego. Klientów odbieramy z wskazanego adresu z głównych miast, m.in. jest to Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec. Gdy mieszkasz w Lubinie, Polkowicach, Wałbrzychu, Jeleniej Górze lub Głogowie, również możesz liczyć na przewóz do Niemiec z adresu na adres. Ponadto nasze busy zabierają pasażerów z następujących miast:

 • Lubań
 • Dzierżoniów
 • Świdnica
 • Środa Śląska
 • Prochowice
 • Oława
 • Przemków
 • Żmigród 
 • Milicz
 • Trzebnica
 • Oleśnica

Nasze busy obsługują większość terytorium tego kraju. Zawieziemy Cię pod wskazany adres m.in. do Dortmundu, Frankfurtu nad Menem, Norymbergi, Stuttgartu lub Hanoweru. Ponadto gdy wybierasz się na słynny na cały świat Oktoberfest, również możesz wybrać się w podróż do Monachium za pośrednictwem jednego z naszych busów. Na trasie mijamy Drezno, do którego obowiązkowo trzeba się wybrać w okresie świątecznym. Busem z Wrocławia do Drezna corocznie podróżuje wielu naszych Klientów. Miasto te słynie z najzacniejszego jarmarku świątecznego w Niemczech. Gdy planujesz urlop w niemieckich alpach również warto skorzystać z naszego przewozu osób. Co ważne, jadąc z naszą firmą, możesz ze sobą zabrać sprzęt sportowy, na przykład narty.

Podróż busem to wygodna dla pasażerów forma transportu w niewygórowanej cenie. Przewóz osób z Wrocławia do niemiec to koszt 450zł. Wracając busem z Niemiec do Polski płacisz tyle samo.

Dlaczego i kiedy jeździmy przewozami do Niemiec z województwa dolnośląskiego?

Przewozy do Niemiec z Wrocławia i okolic cieszą się zainteresowaniem osób, które korzystają z nich w celach turystycznych. Najczęściej jednak busy z dolnośląskiego, wybierają osoby podróżujące zawodowo. Chociaż z roku na rok sytuacja ekonomiczna w Polsce staje się coraz lepsza, to zarobki za naszą zachodnią granicą nadal są wyższe. Na szczęście województwo dolnośląskie graniczy z Niemcami. Dzięki temu wielu naszych klientów może pozwolić sobie na weekendowy powrót do domu.

Busy na trasie Dolny Śląsk – Niemcy wyjeżdżają 3 razy w tygodniu. Najpopularniejszym wśród podróżnych dniem podróży jest niedziela. W ten dzień wyjeżdżamy w godzinach porannych. To ulubiony termin wyjazdów naszych pasażerów jeżdżących busem z dolnośląskiego, gdyż najczęściej zaczynają oni pracę w poniedziałek rano. Przybywając na miejsce pracy w niedzielę wieczorem, mogą oni odpocząć i wyspać się przed jej rozpoczęciem. Nasze busy wyjeżdżają także we wtorek w południe oraz w czwartek późnym wieczorem. Gdy będziesz potrzebować transportu za granicę – wybierz dogodny dla siebie termin i jedź z nami.

Wielu klientów wracających z Niemiec do polski również korzysta z naszych busów. Najbardziej popularnym terminem powrotów na Dolny Śląsk jest piątek wieczór. Ten termin jest tak popularny wśród naszych podróżnych, że nie którzy rezerwują busa na piątkowy powrót nawet miesiąc wcześniej! Dlaczego tak się dzieje? Otóż większość osób pracujących za granicą, kończy pracę w piątek po południu i chce od razu po pracy wracać do domu. To nie dziwne bo województwo dolnośląskie ma w sobie to coś, dzięki czemu chce się tu wracać. Wracamy także w poniedziałki rano oraz środy wieczorem