Busydoniemiec24.pl

Przewozy z Niemiec do Polski

Przewozy z Niemiec do Polski 

Szukasz busa do Polski? Przewozy z Niemiec do Polski  świadczone przez naszą firmę to połączenie wysokiej jakości i niskiego kosztu przejazdu. Busy z Niemiec do Polski to wygodne rozwiązanie, gdyż kierowca odbierze Cię ze wskazanego adresu i zawiezie pod wybrane miejsce

Gdy jechałeś z nami wcześniej w kierunku Niemiec i teraz chcesz zamówić przewóz osób busem Niemcy – Polska otrzymasz dodatkowy rabat!

busy z niemiec do polski

Gdy byliśmy na weekend na przykład w Stuttgarcie , wracamy busem z Niemiec do Polski najczęściej w poniedziałek rano. Gdy pracujemy w Niemczech bądź Holandii, w większości wypadków zamawiamy busa do Polski na piątek wieczorem. Takie busy do Polski wyjeżdżają w każdy poniedziałek rano, środę w południe oraz w piątek wieczorem. 

Masz pytania? Chętnie odpowiemy! +48 602 337 339

Najpopularniejsze kierunki busów z Niemiec do Polski

Popularnym kierunkiem wśród naszych klientów jest podkarpacie. To przepiękny region Polski położony na wschodzie kraju, którego urokowi trudno się oprzeć. Cisza, spokój i czyste powietrze to główne cechy tego malowniczego regionu Polski. Pasażerowie, którzy mieszkają w Sanoku, z pewnością często odwiedzają pobliskie Bieszczady. Nasze busy obsługują transport do Sanoka a także praktycznie cały region Bieszczad. Wozimy pasażerów do Leska, Zagórza, Ustrzyków Dolnych a nawet do Soliny! Ta ostatnia to typowo turystyczna miejscowość a jej obowiązkowym punktem jest Jezioro Solińskie. Od lipca 2022 funkcjonuje kolejka PKL nad Jeziorem Solińskim. Byliśmy, widzieliśmy i szczerze polecamy! Może warto rozważyć przewóz osób z zagranicy prosto na urlop w Bieszczady?

Nie bez powodu mówi się:

„Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady”

Województwo małopolskie to także popularny kierunek busów do Polski. Otóż jest to jedno z najładniejszych polskich miast posiadające niepowtarzalny rynek. Także wartym rozważenia kierunkiem przejazdu z Niemiec do Polski jest Podhale. Obsługujemy cały ten turystyczny region. Zawozimy pasażerów pod wskazany adres m.in. w miejscowościach:

  • Zakopane,
  • Białka tatrzańska,
  • Bukowina tatrzańska,
  • Poronin

Przykładowe trasy z Niemiec do Polski:

  • Dortmund – Nowy Targ
  • Stuttgart – Zakopane
  • Monachium – Mszana Dolna
  • Frankfurt Nad Menem – Kraków
  • Hamburg – Krosno
  • Berlin – Gorlice

Nasze busy do Polski kursują także na trasie Niemcy – Śląsk. Tutaj także nasze busy do Polski obsługują wiele regionów, których nie obsługują inne firmy. Z nami dojdziesz z Niemiec lub Holandii pod adres w Milówce, Żywcu, Ustroniu czy Wiśle. Na próżno szukać takich przejazdów z adresu na adres w innych busach, na przykład w GTV BUS, Marecki Tour, Lisoń. Oczywiście prowadzimy także przewóz osób z Niemiec do Polski do takich miast jak Rybnik, Gliwice, Katowice a także Częstochowa, Bytom, Zabrze bądź Jaworzno.

Busy do Polski - Często jeździmy z Niemiec do Opola, Wrocławia i Łodzi

Opole to najmniejsze miasto wojewódzkie w Polsce, posiada raptem 118 tysięcy mieszkańców. Wrocław to klasyk wśród miast do którego jeżdżą nasi pasażerowie. Bardzo często to właśnie miasto na mapie Polski jest celem podróży obywatelów Ukrainy. Nie ma się co dziwić, gdyż Wrocław jest atrakcyjnym miastem, do którego podróżują busem do Polski obywatele Niemiec. Oczywiście w tym wypadku cel jest jasno nastawiony na atrakcje turystyczne. Łódź to kolejny punkt na trasie naszych pasażerów wracających busem z Niemiec do Polski także transportem z Holandii.

przewozy i busy z Niemiec do Polski busy do Niemiec Holandii

Przewóz osób busem do Polski w optymalnej cenie

Mimo tego, że przewozy osób na trasie NiemcyPolska są dostosowane do potrzeb naszych klientów, staramy się aby ich koszt był akceptowalny. Nasz zespół stara się optymalizować trasy przejazdu busów do Polski, tak aby czas podróży był przystępny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu busy do Polski z adresu na adres w niewygórowanej cenie. Oferujemy także przewóz paczek w atrakcyjnej cenie.