Busydoniemiec24.pl

Busy do Niemiec Łódzkie

Busy do Niemiec łódzkie

Busy do niemiec łódzkie to dobre rozwiązanie, gdy szukamy przewozu do Niemiec. Będzie to dla nas najlepsze rozwiązanie, nie tylko gdy mieszkamy w jednym z głównych miast np. w Łodzi, Bełchatowie, Radomsku czy Piotrkowie Trybunalskim. Nasze busy obsługują także przejazdy z wielu mniejszych miast leżących na terenie województwa łódzkiego.

Najpopularniejsze trasy obsługiwane przez nasz przewóz osób:

Łódź – Stuttgart
Łodź – Dortmund
Łodź – Monachium
Radomsko – Frankfurt nad Menem
Bełchatów – Hanower
Sieradz – Norymberga
Opoczno – Berlin
Wieluń – Kassel

Busy do Niemiec z Łodzi to zdecydowanie najpopularniejszy adres, z którego zaczynają swoją podróż do Niemiec nasi rodacy. Gdy jedziemy na południe niemiec to przejeżdżamy w Polsce m.in. przez województwo dolnośląskie. Po niemieckiej stronie przejeżdżamy przez Drezno, Bayreuth, Norymbergę.

busy do Niemiec

Kiedy jeżdżą busy do niemiec - łódzkie?

Nasze busy na trasie ŁódzkieNiemcy jeżdżą 3 razy w tygodniu. Wyjeżdżamy w nocy z soboty na niedzielę, zależnie od dokładnej lokalizacji. Województwo łódzkie obsługujemy także we wtorek wcześnie rano. Pasażerowie jadący na tej trasie dojeżdżają na wskazany adres wieczorem we wtorek. Ci którzy zamawiają transport do Niemiec czy przewóz do Holandii na czwartek będą wyjeżdżać w godzinach południowych, tak aby dotrzeć na miejsce w nocy z czwartku na piątek. Ten termin przewozu osób wybierają najczęściej pasażerowie którzy wybierają się w podróż do Niemiec, aby spędzić tam weekend. Więcej na stronie rozkładu jazdy.

Osoby wybierające się na weekend do Niemiec zazwyczaj jeżdżą busem na południe Niemiec, w rejony alp bawarskich. Po naładowaniu baterii zapierającymi dech w piersiach widokami, pasażerowie wybierają się w podróż powrotną najczęściej w poniedziałek rano. Naszych klientów odbieramy busem z Niemiec do Polski w poniedziałek rano i zawozimy do Polski późnym wieczorem. Busy do polski wracają także w każdą środę w południe oraz piątek wieczór. Ten dzień jest niezwykle popularnym, gdyż w piątek wieczór na trasie Niemcy – Łódź spotkamy wiele osób, które przebywają w Niemczech zawodowo.

busy do Niemiec łódzkie

Ile kosztują przewozy do Niemiec z Łodzi ?

Busy do Niemiec z Łodzi to przewóz osób najwyżej jakości w atrakcyjnej cenie. Największą zaletą podróży busem jest system „od drzwi do drzwi. W praktyce oznacza to, że kierowca przyjeżdża na wskazany podczas rezerwacji adres i odwozi nas na ustalony adres docelowy. W systemie door to door przewozimy osoby z wszystkich miast województwa łódzkiego. Ceny przewozu wynosi między 530zł a 560zł. W cenie biletu możemy zabrać dwie duże torby podróżne oraz bagaż podręczny. Identyczne stawki obowiązują gdy wybieramy się busem do Holandii.

Osoby regularnie korzystające z naszego transportu mogą liczyć na rabat w wysokości 50zł, dzięki temu możesz podróżować z łodzi do Niemiec już za 480zł! To bardzo niska cena, co czyni naszą ofertę jedną z najlepszych na rynku.

Nasze busy przewożą także paczki do Niemiec. Koszt nadania paczki i dostarczenia jej pod wskazany adres to 299zł niezależnie od rozmiarów i wagi. Busy do Niemiec z Łodzi przewożą także zwierzęta i części samochodowe. Ceny ustalane indywidualnie.

busy do Niemiec Łódź