Busydoniemiec24.pl

Busy do Niemiec Śląskie

Busy do Niemiec Śląskie

Busy do Niemiec z województwa śląskiego obsługują cały jego obszar. Przewozy na trasie Górny ŚląskNiemcy świadczą usługi w systemie „z adresu na adres”. Oznacza to, że nie ważne czy mieszkasz w Katowicach, Żywcu czy w Częstochowie – nasze przewozy osób odbiorą Cię z wskazanego miejsca i zawiozą pod wybrany docelowy adres.

Nasi pasażerowie często podróżują busem ze Śląska z Rybnika, Żor, Gliwic, Zawiercia oraz Tarnowskich Gór.  Także dużym zainteresowaniem cieszy się Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Lubliniec, Pszczyna, Jastrzębie-Zdrój, Rydułtowy oraz Wodzisław Śląski.

busy do Holandii

Busem prosto na urlop

Obsługujemy miasta z których nie jeździ żadna inna firma. Świadczymy także przewozy z Niemiec do Polski, do miejscowości typowo turystycznych. Mowa tu o Beskidzie Śląskim. Dzięki temu z naszym przewozem osób możesz wybrać się w podróż z Niemiec a także Holandii lub Belgii prosto w góry. Zawieziemy Cię do Twojego hotelu w miejscowościach:

  • Wisła
  • Ustroń
  • Szczyrk
  • Brenna
  • Istebna

Naszych pasażerów zawozimy także do Katowic, Bielska Białej, Żywca, Milówki, Skoczowa oraz Czechowic-Dziedzic.

Osoby wybierające się bezpośrednio z pracy na urlop, wybierają także wypoczynek w bieszczadach. Pasażerowie jadący busem na Śląsk, często wybierają jako cel turystyczny stolicę małopolski – Kraków.

To wszystko sprawnie, tanio i punktualnie!

przewozy Niemiec

Kiedy jeżdżą busy na trasie Śląsk - Niemcy?

Nasze busiki wyjeżdżają 3 razy w tygodniu. Przewozy na trasie Górny ŚląskNiemcy odbywają się w:

  • Niedzielę rano 04:00 – 05:00
  • Wtorek rano 08:00 – 09:00
  • Czwartek po południu 16:00-17:00

Dokładną godzinę podajemy dzień przed wyjazdem.

busy do Niemiec Holandii

Busy ze Śląska w dobrej cenie

Oprócz najwyższej jakości usług, przyjacielskiego podejścia do każdego z naszych klientów, oferujemy bilety w przyzwoitych cenach. Busem do Niemiec z województwa śląskiego pojedziesz już za 510zł. W cenie możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki i bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych przewozów osób za granicę. Zapraszamy do działu kontakt.