O firmie

Tanie busy do Niemiec – Busydoniemiec24.pl

Nasza firma powstała w 2012 r., oferując przejazdy z Niemiec do Polski, a także z Polski do Niemiec w korzystnych cenach. Przez kilka lat działalności stworzyliśmy silną markę Busydoniemiec24.pl, oraz zbudowaliśmy nowoczesną flotę komfortowych pojazdów. Gwarantujemy, że busy kursujące z Polski do Niemiec i w odwrotnym kierunku to praktycznie nowe samochody, skrupulatnie serwisowane w autoryzowanych serwisach. Wygodne siedzenia, klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, a także gniazdka do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych znajdujące się w każdym rzędzie sprawiają, że przewozy osób do Niemiec odbywają się w naprawdę komfortowych warunkach.

Przewóz osób do Niemiec – Małopolska i nie tylko

Nasze busy odjeżdżają do Niemiec z województwa dolnośląskiego, ale również opolskiego, podkarpackiego i części świętokrzyskiego. Niezależnie od tego, czy wykonujemy przewozy do Niemiec z Kielc, Krakowa, czy Wrocławia, za każdym razem zapewniamy pasażerom maksimum bezpieczeństwa podczas podróży. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, wykwalifikowanych, a także kulturalnych kierowców. Ponadto każdy pasażer jest objęty ubezpieczeniem NW, a podczas nieprzewidywalnych problemów najwyższy pakiet pomocy assistance minimalizuje wszelkie ewentualne nieprzyjemności.

Przeprowadzki na terenie m.in. Rybnika i Gliwic

Oferujemy nie tylko przewóz osób do Niemiec, przeprowadzki i przewóz towarów to również domena naszej działalności. Tego rodzaju usługi świadczymy przeważnie na Śląsku, na terenie takich miast jak: Rybnik, Gliwice, Żory oraz Racibórz. Na tle konkurencji wyróżniają nas nie tylko bogata oferta, ale również korzystne ceny i nowoczesna, klimatyzowana flota pojazdów. Jeżeli więc zależy Ci na tanim i wygodnym busie do Niemiec ze Śląska lub innego województwa, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.